گارانتی اعتبار چارترکنندهما اعتبار تامین کنندگان بلیط چارتری خود را گارانتی می کنیم!

مرکز خرید بلیط هواپیما با داشتن سابقه ی چند ساله در صدور بلیط هواپیما چارتری در سراسر کشور، ضمن شناخت چارترکنندگان مختلف نسبت به کیفیت کاری آنان حساس می باشد. از این جهت مسافرینی که بلیط هواپیمای خود را از ما خریداری کرده اند می توانند مطمئن باشند که بلیط های صادر شده توسط AirplaneTicket.ir همگی دارای اعتبار بوده و با خیال آسوده می توانند از بلیط خود استفاده نمایند. آژانس های مسافرتی و وب سایت هایی که تنها به دنبال سودآوری بیشتر خودشان هستند ارزان ترین چارترکننده را به معتبرترین چارترکننده ترجیح می دهند و این رفتار برای مسافرین دردسرهای زیادی از جمله نبود نام مسافرین در لیست پرواز یا عدم آگاهی مسافرین از تغییرات پرواز را به همراه داشته است.

ما در مرکز خرید بلیط هواپیما به صورت دوره ای با استفاده از تجربه ی خویش و نظرات مسافرین، تامین کنندگان خود را پایش می کنیم. در حذف تامین کنندگان نامعتبر سریع و نسبت به اضافه کردن تامین کنندگان جدید بسیار با دقت هستیم. اما با وجود تمام این بررسی ها اطمینان قطعی از خطاکار نبودن آنها امکان ناپذیر است. به همین دلیل AirplaneTicket.ir برای رفاه حال مسافرینش اقدام به ارائه خدمت "گارانتی اعتبار چارترکننده" نموده است.

AirplaneTicket.ir به عنوان گارانتی چه خدماتی ارائه می دهد؟

  • ما نسبت به بازپرداخت تا دو برابر مبلغ پرداخت اولیه ی شما، برای تهیه ی بلیط جایگزین در فرودگاه توسط خودتان متعهد هستیم.
  • ما نسبت به تغییر تامین کننده ی بلیط شما یا تهیه بلیط جایگزین در صورت اطلاع از بی مسئولیتی چارترکننده در هر زمان کوشا هستیم.

شرایط استفاده از گارانتی اعتبار چارترکننده چیست؟

  • این گارانتی شامل نبود نام مسافرین در لیست پرواز و عدم آگاهی مسافرین از تعجیل یا کنسلی پرواز است.
  • این گارانتی شامل شرایط مختلف جریمه های کنسلی رزرو پروازهای چارتری نمی باشد.
  • جهت دریافت مبلغ بلیط جایگزین تهیه شده در فرودگاه تا 2 برابر مبلغ پرداختی اولیه، می بایست اصل بلیط خریداری شده در فرودگاه برای ما ارسال گردد.
  • جهت انجام تعهدات گارانتی، مسافرین با درخواست ما می بایست نسبت به تغییر پرواز خود همکاری کنند.
  • چنانچه مسافرین مایل به تغییر پرواز خود نباشند می توانند نسبت به کنسلی رزرو و استرداد مبلغ کامل درخواست نمایند.
  • ما نسبت به تاخیرات اعلام نشده توسط هواپیمایی یا مشکلات بروز پیدا کرده به علت عدم بررسی بلیط توسط مسافر متعهد نیستیم.

چنانچه در مورد "گارانتی اعتبار چارترکننده" سوالی دارید با ما تماس بگیرید! صمیمانه پاسخگوی شما هستیم.