شرکت ها و سازمان هابا یک جستجو تمام پروازها را خواهید داشت و حرفه ای عمل خواهید کرد!

بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ و متوسط برای رفع نیازهای مسافرتی مدیران ارشد، میهمانان و کارکنان خود از خدمات رزرواسیون آنلاین این وب سایت استفاده می کنند. ما بیش از هزار پرواز روزانه را از تمام خطوط هوایی و چارترکنندگان کشور جمع آوری و برای رزرو آماده کرده ایم و می توانیم برنامه ریزی سفر را برای شما بسیار راحت تر و سریع تر از گذشته کنیم. با یک جستجو تمام پروازها را خواهید یافت و از آخرین ظرفیت پروازها برای رزرو بلیط مسافرین خود استفاده خواهید نمود.

پنل کاربری سازمانی (Sign)

پنل کاربری فروش در وب سایت ما این امکان را فراهم می کند تا به همه پرواز های داخلی و خارجی دسترسی پیدا کرده و با کارمزدی کمتر، خدمات خود را به عنوان حق همکاری دریافت نمایید؛ لذا همه دفاتر و شرکت های مسافرتی دارای مجوز می توانند برای در خواست همکاری و بهره برداری از تخفیفات مشخص اقدام کنند.

فرآیند ایجاد کاربری بسیار ساده بوده و به سرعت توسط همکاران ما تکمیل خواهد شد! با فعالسازی، تاییدیه کاربری از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می گردد. به پنل کاربریتان وارد شوید، از تمام امکانات آن استفاده کنید و بلیط ها را با تخفیف رزرو کنید! رزرو پروازها به صورت نقدی از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب بوده و تخفیف ها پیش از پرداخت از مبلغ صورتحساب کسر خواهد شد. برای دریافت پنل سازمانی با 36651160-031 (خانم عبدالهی) تماس بگیرید یا با ایمیل ticket@AtighGasht.ir مکاتبه نمایید.


\logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\ \logo\