بلیط هواپیما

بیمه کنسلی پرواز
بیمه اختصاصی کنسلی پرواز
ایرپلین تیکت با بیمه‌کردن پرواز شما اطمینان حاصل می‌کند که علی‌رغم کنسلی پرواز شرکت‌های هواپیمایی، سفر شما محقق می‌شود.
ارائه بلیط جایگزین تا دو برابر مبلغ پرداختی
ضمانت اختصاصی پرواز چارتری
در صورت بروز مشکل، ایرپلین تیکت جهت تهیه بلیط جایگزین، تا دو برابر مبلغ اولیه را بازپرداخت خواهد نمود.
پشتیبانی 42 ساعته
پشتیبانی شبانه روزی
برای ساختن یک تجربه موفق از خرید بلیط آنلاین در تمامی مراحل خرید و به صورت شبانه روزی همراه شما خواهیم بود.

خرید مطمئن بلیط هواپیما داخلی و خارجی

روزهایی که مسافران برای خرید بلیط سفرشان می‌بایست ساعت‌ها را در ترافیک به سر ببرند و برای یافتن محل پارک با زحمات فراوان روبرو شوند به سر آمده است. امروزه اینترنت آسان‌ترین راه ممکن برای خرید بلیط هواپیما به شمار می‌رود. مزایای خریدهای آنلاین بی‌شمار است؛ دانستن همین نکته که در زمان خرید آنلاین بلیط امکان مقایسه‌ی قیمت‌های ایرلاین‌های متفاوت و انتخاب بهترین پرواز را فراهم می‌آورد می‌تواند شما را به استفاده‌ی هر چه بیشتر از اینترنت راغب سازد.

برای رزرو بلیط هواپیما فقط کافیست پرواز مورد نظرتان را در AirplaneTicket.ir جستجو کنید تا این سامانه لیست کاملی از پروازهای سیستمی شرکت‌های هواپیمایی و پروازهای چارتری بیش از 200 چارتر کننده‌ی کشور را پیش روی شما قرار دهد. سپس بر اساس نیازتان مناسب‌ترین پرواز را انتخاب کرده و با پرداخت آنلاین صورتحساب، فرآیند خرید بلیط هواپیما را تکمیل نمایید. ایرپلین تیکت بلیط الکترونیکی پرواز شما را از طریق ایمیل، پیامک و یا فکس، به انتخاب خودتان ارسال می‌کند. سهولت و سرعت از ویژگی‌های منحصر بفرد این سامانه است.

راهنمای رزرو آنلاین، راهنمایی کاربردی است که فرآیند خرید بلیط هواپیما از ایرپلین تیکت را در پنج بخش جستجوی پرواز، انتخاب پرواز، ورود اطلاعات، پرداخت آنلاین و صدور بلیط آموزش داده است. راهنما را مطالعه کرده، بلیط‌ها را بررسی کنید و یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر شوید!

خوب است بدانید!

- این وب سایت تمام پروازهای سیستمی شرکت های هواپیمایی و چارتری بیش از دویست چارترکننده را جستجو کرده و امکان رزرو آنلاین بلیط را برای شما فراهم می کند.

- تمام خدمات این وب سایت دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری بوده و فعالیت های آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

بلیط خود را آنلاین رزرو کنید!

- رزرو آنلاین بلیط هواپیما و پرداخت الکترونیک صورتحساب آن از درگاه بانک های سامان، ملت و پاسارگاد و با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.

- بلیط های خریداری شده به سفارش شما از طریق ایمیل، پیامک و یا فکس برایتان ارسال می گردد و نیاز به مهر و مراجعه حضوری ندارد.

توجه!

- جهت استفاده از تمامی امکانات این وب سایت، از مرورگرهای موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم استفاده نمایید.

- هرگز بلیط هواپیما خود را از طریق وب سایت های ناشناخته و نامعتبر خریداری نکنید و پیش از رزرو به نماد اعتماد الکترونیکی و مجوز سازمان هواپیمایی کشوری آن وب سایت توجه نمایید.

سازمان هواپیمایی کشوری دریافت حقوق مسافر
حقوق خود را بشناسیم!
یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود کیفیت خدمات حمل و نقل هوایی آشنایی مسافران با «حقوق مسافر» است. ایرپلین تیکت، ضمن دعوت به خواندن این حقوق، آماده مشاوره و پاسخگویی به ابهامات شما می‌باشد.
دریافت آیین‌نامه حقوق مسافر