مناسبت ها > AirplaneTicket.ir دو ساله شد!حدود دو سال پیش بود که اولین کاربران اینترنتی برای رزرو بلیط هواپیمایشان وارد این وب سایت شدند. 3 خرداد 1392 سالگرد تاسیس وب سایت AirplaneTicket.ir است و ما از اینکه طی این مدت توانسته ایم به بیش از یکصد هزار مسافر خدمات دهی کنیم بسیار خرسندیم. ما پیش از این برای اولین بار در ایران امکانات جستجو و رزرو پروازهای سیستمی و چارتری 12 شرکت هواپیمایی داخلی را فراهم نمودیم و به مناسبت دومین سالگرد مفتخر به ارائه دو خدمت جدید می باشیم:

اول- رزرو آنلاین پروازهای هواپیمایی ماهان در کنار سایر خطوط هوایی

شرکت هواپیمایی ماهان اولین شرکت هواپیمایی خصوصی ایران است که با انجام پرواز در مسیر تهران کرمان تهران در سال 1372 فعالیتش را آغاز نموده است. طبق گزارش های سال 1393 این شرکت دارای 58 فروند هواپیما بوده است که با ورود 9 فروند هواپیمای ایرباس جدید طی ماه گذشته، تعداد آن افزایش نیز یافته است. این هواپیمایی به صورت ویژه در مسیرهای کرمان، تهران ساری تهران، ساری مشهد ساری، تهران خرم آباد تهران، تهران کرمانشاه تهران و تهران ایلام تهران پرواز داشته و در سال 2014 میلادی با انجام 37 هزار پرواز مفتخر به جابجایی بیش از 5.5 میلیون مسافر می باشد.

دوم- طراحی، رونمایی و صدور بلیط های طرح جدید

همواره در ارائه خدمات طی دو سال گذشته به دنبال حفظ و افزایش شَأن و احترام مسافرین خود بوده ایم. از نظر ما بلیطی شایسته مسافرین ما است که ضمن جذابیت و زیبایی، تمام اطلاعات مورد نیاز را در ساختاری مناسب نمایش دهد و از گمراهی مسافر در فرودگاه جلوگیری نماید. به همین منظور اقدام به طراحی بلیط های جدید نمودیم. این بلیط ها مطابق استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری بوده و از ابزارهای مختلفی قابل ردیابی می باشد. همچنین این بلیط ها به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی صادر و برای مسافرین ارسال می گردد.