پرسش های متداول > راهنمای پرداخت غیرحضوریبرای خرید غیرحضوری بلیط هواپیما روش های مختلف پرداخت را در نظر گرفته ایم. هر کدام از این روش ها می توانند متناسب با موقعیت و امکانات شما راه گشا باشند. تمام رزروهای آنلاین از روش اول استفاده می کنند اما روش های دوم و سوم در مواقعی که دسترسی به اینترنت ندارید و قصد رزرو تلفنی بلیط هواپیما را دارید می تواند بسیار کاربردی باشد.


1. پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانک های سامان و ملت


با ارائه خدمات پرداخت اینترنتی از طرف بانک ها، وب سایت ها نیز بسیار کاربردی تر شدند. پرداخت اینترنتی که یکی از امن ترین و راحت ترین روش های پرداخت غیر حضوری است، به واسطه "شبکه شتاب" امکاناتش را برای تمام کارت های بانکی عضو شبکه فراهم کرده است. یعنی با کارت بانکیتان (اگر عضو شبکه شتاب باشد) از درگاه اینترنتی هر بانک دیگر می توانید پرداختتان را انجام دهید و فرآیند رزرو بلیط هواپیما را کامل کنید. برای این کار به موارد زیر نیاز دارید:

1) شماره کارت بانک
2) شماره شناسایی دوم یا CVV2
3) تاریخ انقضای کارت
4) رمز اینترنتی کارت

شماره کارت همان شماره شانزده رقمی است که روی هر کارت بانکی درج شده است. کد CVV2 که یک کد سه چهار رقمی می باشد و تاریخ انقاضای کارت هر دو نیز روی کارت شما نوشته شده است. برای دریافت رمز اینترنتی (یا رمز دوم) می باید حداقل یک بار به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارتتان مراجعه کنید. از منوی تغییر رمز، تغییر رمز اینترنتی را انتخاب نمایید و رمز دلخواهتان را که بیش از 5 رقم دارد، وارد کنید. این رمز برای شما ثبت شده و قابل استفاده می باشد.

saman-epay

با انجام مراحل رزرو نهایتا به یکی از درگاه های پرداخت اینترنتی بانک های سامان یا ملت که یکی از زیر دامنه های Shaparak.ir هستند هدایت می شوید. در آنجا فرمی وجود دارد که اطلاعات گفته شده ی فوق را از شما می خواهد. برای امنیت بیشتر اطلاعات محرمانه تان می توانید از صفحه کلید های مجازی این درگاه ها استفاده کنید. برای انجام این کار حداکثر 10 دقیقه فرصت دارید. پس از ورود اطلاعات روی دکمه پرداخت کلیک کنید و با دیدن پیام موفقیت پرداخت منتظر بازگشت به وب سایت ما بمانید یا روی دکمه تکمیل فرآیند خرید کلیک کنید. دقت کنید که در صورت عدم بازگشت به وب سایت AirplaneTicket.ir به هر دلیلی مانند کندی اینترنت، رزرو شما نهایی نمی شود و مبلغ پرداختی از طریق بانک طی 72 ساعت کاری به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

اگر برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما همچنان سوالی دارید، ما در بخش راهنمای رزرو آنلاین تلاش کرده ایم قدم به قدم شما را تا انجام یک رزرو اینترنتی کامل راهنمایی کنیم.

اگر برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما همچنان سوالی دارید، ما در بخش راهنمای رزرو آنلاین تلاش کرده ایم قدم به قدم شما را تا انجام یک رزرو اینترنتی کامل راهنمایی کنیم.

2- پرداخت واریزی به حساب بانکی

همچنین می توانید از اطلاعات زیر جهت پرداخت واریزی از شیوه های مختلف استفاده کنید:

bank-account-info