App
AirplaneTicket.ir
airplaneticket.ir
App
FREE - On Cafe Bazaar
نصب

پرسش های متداول

راهنمای پرداخت غیرحضوری


برای خرید غیرحضوری بلیط هواپیما روش های مختلف پرداخت را در نظر گرفته ایم. هر کدام از این روش ها متناسب با موقعیت و امکانات شما می توانند راه گشا باشند. تمام رزروهای آنلاین از روش اول استفاده می کنند اما روش های دوم و سوم در مواقعی که دسترسی به اینترنت ندارید و قصد رزرو تلفنی بلیط هواپیما را دارید بسیار پر کاربرد است.


1- پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانک های سامان، ملت و پاسارگاد


از زماینکه خدمات پرداخت اینترنتی از طرف بانک ها ارائه شد، وب سایت ها نیز پرکاربردتر شده اند. پرداخت اینترنتی که یکی از امن ترین و راحت ترین روش های پرداخت غیر حضوری است، به واسطه "شبکه شتاب" امکاناتش را برای تمام کارت های بانکی عضو شبکه فراهم کرده است. یعنی با کارت بانکیتان (اگر عضو شبکه شتاب باشد) از درگاه اینترنتی هر بانک دیگر می توانید پرداختتان را انجام دهید و فرآیند رزرو بلیط هواپیما را کامل کنید. برای این کار به موارد زیر نیاز دارید:

1) شماره کارت بانک
2) شماره شناسایی دوم یا CVV2
3) تاریخ انقضای کارت
4) رمز اینترنتی کارت

شماره کارت همان شماره شانزده رقمی است که روی هر کارت بانکی درج شده است. کد CVV2 که یک کد سه چهار رقمی می باشد و تاریخ انقاضای کارت هر دو نیز روی کارت شما نوشته شده است. برای دریافت رمز اینترنتی (یا رمز دوم) می باید حداقل یک بار به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارتتان مراجعه کنید. از منوی تغییر رمز، تغییر رمز اینترنتی را انتخاب نمایید و رمز دلخواه تان را که بیش از 5 رقم دارد وارد کنید. این رمز برای شما ثبت شده و قابل استفاده می باشد.

saman-epay

mellat-epay

با انجام مراحل رزرو نهایتا به یکی از درگاه های پرداخت اینترنتی بانک های سامان، ملت یا پاسارگاد که یکی از زیر دامنه های Shaparak.ir هستند هدایت می شوید. در آنجا فرمی وجود دارد که اطلاعات گفته شده ی فوق را از شما می خواهد. برای امنیت بیشتر اطلاعات محرمانه تان می توانید از صفحه کلید های مجازی این درگاه ها استفاده کنید. برای انجام این کار حداکثر 10 دقیقه فرصت دارید. پس از ورود اطلاعات روی دکمه پرداخت کلیک کنید و با دیدن پیام موفقیت پرداخت منتظر بازگشت به وب سایت ما بمانید یا روی دکمه تکمیل فرآیند خرید کلیک کنید. دقت کنید که در صورت عدم بازگشت به وب سایت AirplaneTicket.ir به هر دلیلی مانند کندی اینترنت، رزرو شما نهایی نمی شود و مبلغ پرداختی از طریق بانک طی 72 ساعت کاری به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

اگر برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما همچنان سوالی دارید، ما در بخش راهنمای رزرو آنلاین تلاش کرده ایم قدم به قدم شما را تا انجام یک رزرو اینترنتی کامل راهنمایی کنیم.

2- پرداخت واریزی به حساب بانکی

همچنین می توانید از اطلاعات زیر جهت پرداخت واریزی از شیوه های مختلف استفاده کنید:

bank-account-info