close
با توجه به اینکه پرداخت اینترنتی تا یک ساعت پس از تغییر ساعت رسمی کشور از طرف شاپرک امکان پذیر نمی باشد، لطفا پیش یا پس از این زمان برای خرید بلیط خود اقدام نمایید.

آژانس های مسافرتینمایندگی فروش بلیط هواپیما

بسیار خوشحالیم که به واسطه ی این سامانه می توانیم در راستای توسعه همکاری با آژانس مسافرتی شما قدم برداریم! شرکت ها و دفاتر خدمات مسافرتی تمام کشور که دارای یکی از مجوزهای رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یا سازمان حج و زیارت می باشند، برای بهره مندی از تخفیف همکاری می توانند درخواست کاربری شان را برای ما ارسال کنند.

airline-logos

پنل فروش (Sign)

پنل کاربری فروش در وب سایت ما این امکان را فراهم می کند تا به همه پرواز های داخلی و خارجی دسترسی پیدا کرده و با کارمزدی کمتر، خدمات خود را به عنوان حق همکاری دریافت نمایید؛ لذا همه دفاتر و شرکت های مسافرتی دارای مجوز می توانند برای در خواست همکاری و بهره برداری از تخفیفات مشخص اقدام کنند.

فرآیند ایجاد کاربری بسیار ساده بوده و به سرعت توسط همکاران ما تکمیل خواهد شد! با فعالسازی، تاییدیه کاربری از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می گردد. به پنل کاربریتان وارد شوید، از تمام امکانات آن استفاده کنید و بلیط ها را با تخفیف رزرو کنید! رزرو پروازها به صورت نقدی از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب بوده و تخفیف ها پیش از پرداخت از مبلغ صورتحساب کسر خواهد شد.

از مزایای خرید نقدی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حذف هزینه های ضمانت نامه و اعتبارات
  • حذف هزینه های حسابداری
  • جلوگیری از سوء استفاده دیگران از حساب کاربری

وب سرویس (Web Service)

امروزه با گسترش و پیشرفت امکانات آنلاین و خدمات گردشگری و رزرواسیون، سیستم وب سرویس این امکان را فراهم ساخته که در بستری ارتباطی امکان تبادل داده هایی نظیر ظرفیت پرواز، نوع، تاریخ، نرخ و کلاس پروازی و ... را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. در واقع وب سرویس نوعی ارتباط اینترنتی است که امکان اتصال هماهنگ و موثر را بین 2 سیستم متفاوت برقرار می کند و در گردشگری برای ارتباط هماهنگ اطلاعات بین سیستم های رزرواسیون ایرلاین ها و پرواز ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و دریافت کننده وب سرویس می تواند با توجه به اهدافش سایت و سیستم رزرواسیون خود را با امکانات پیشرفته ای تهیه و طراحی نماید.

به صورت موقت وب سرویس پرواز ایرپلین تیکت ارائه نمی گردد; شما می توانید از فرم زیر برای جستجو و رزرو بلیط استفاده نمایید.