آژانس های مسافرتینمایندگی فروش بلیط هواپیما

بسیار خوشحالیم که به واسطه ی این سامانه می توانیم در راستای توسعه همکاری با آژانس مسافرتی شما قدم برداریم! شرکت ها و دفاتر خدمات مسافرتی تمام کشور که دارای یکی از مجوزهای رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یا سازمان حج و زیارت می باشند، برای بهره مندی از تخفیف همکاری می توانند درخواست کاربری شان را برای ما ارسال کنند.

airline-logos

پنل فروش (Sign)

پنل کاربری فروش در وب سایت ما این امکان را فراهم می کند تا به همه پرواز های داخلی و خارجی دسترسی پیدا کرده و با کارمزدی کمتر، خدمات خود را به عنوان حق همکاری دریافت نمایید؛ لذا همه دفاتر و شرکت های مسافرتی دارای مجوز می توانند برای در خواست همکاری و بهره برداری از تخفیفات مشخص اقدام کنند.

فرآیند ایجاد کاربری بسیار ساده بوده و به سرعت توسط همکاران ما تکمیل خواهد شد! با فعالسازی، تاییدیه کاربری از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می گردد. به پنل کاربریتان وارد شوید، از تمام امکانات آن استفاده کنید و بلیط ها را با تخفیف رزرو کنید! رزرو پروازها به صورت نقدی از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب بوده و تخفیف ها پیش از پرداخت از مبلغ صورتحساب کسر خواهد شد.

از مزایای خرید نقدی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حذف هزینه های ضمانت نامه و اعتبارات
  • حذف هزینه های حسابداری
  • جلوگیری از سوء استفاده دیگران از حساب کاربری

وب سرویس (Web Service)

امروزه با گسترش و پیشرفت امکانات آنلاین و خدمات گردشگری و رزرواسیون، سیستم وب سرویس این امکان را فراهم ساخته که در بستری ارتباطی امکان تبادل داده هایی نظیر ظرفیت پرواز، نوع، تاریخ، نرخ و کلاس پروازی و ... را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. در واقع وب سرویس نوعی ارتباط اینترنتی است که امکان اتصال هماهنگ و موثر را بین 2 سیستم متفاوت برقرار می کند و در گردشگری برای ارتباط هماهنگ اطلاعات بین سیستم های رزرواسیون ایرلاین ها و پرواز ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و دریافت کننده وب سرویس می تواند با توجه به اهدافش سایت و سیستم رزرواسیون خود را با امکانات پیشرفته ای تهیه و طراحی نماید.

به صورت موقت وب سرویس پرواز ایرپلین تیکت ارائه نمی گردد; شما می توانید از فرم زیر برای جستجو و رزرو بلیط استفاده نمایید.