App
AirplaneTicket.ir
airplaneticket.ir
App
FREE - On Cafe Bazaar
نصب

آژانس های مسافرتیبه مشتریانتان حرفه ای اما آسان بلیط هواپیما بفروشید!

این وب سایت چگونه به شما کمک می کند؟

این وب سایت سامانه ای است که با جستجوی پروازهای سیستمی تمام خطوط هوایی داخلی و پروازهای چارتری بیش از 200 چارترکننده در سراسر کشور، سطح خدمات دهی به مشتریانتان را افزایش داده و فرآیند فروش بلیط را ساده و تسهیل می کند. فعالیت های ما زیر نظر شرکت خدمات مسافرتی عتیق گشت اصفهان به شماره ثبت 36555 دارای مجوز رسمی فروش بلیط هواپیما به شماره 421/150/100/3520 از سازمان هواپیمایی کشوری ایران انجام می شود.

airline-logos

بدون اینکه با کسی تماس بگیرید، پروازها را از روی این سامانه جستجو کنید. این کار در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است! تمام پروازهای سیستمی و چارتری را خواهید یافت و از تمام شانس فروش خود استفاده خواهید کرد. ما ارزانترین قیمت ها را به شما ارائه می کنیم تا همیشه پیشنهادهای بسیار جذابی برای مسافرینتان داشته باشید!
رزرو بلیط تنها با چند کلیک امکان پذیر است. دیگر نیازی به انتظار و شنیدن صدای بوق بوق فکس نیست! بلافاصله پس از رزرو بلیط ها به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی با نام و نشان شما صادر خواهد شد و می توانید بلیط ها را مستقیما از همین سامانه برای مسافرینتان چاپ، پیامک، ایمیل و فکس کنید! ما به دنبال افزایش امکانات این سامانه جهت توانمندی و رضایت بیشتر شما هستیم. ما تمام فرآیندها را به ساده ترین شکل ممکن انجام می دهیم و به چابکی شما کمک می کنیم.
بخش خدمات مشتریان ما شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهد بود و تمام تغییرات اطلاعات پروازی در اولین فرصت به شما اطلاع داده می شود.

چطور می توانید کاربری ویژه داشته باشید؟

بسیار خوشحالیم که به واسطه ی این سامانه می توانیم در راستای توسعه همکاری با آژانس مسافرتی شما قدم برداریم! شرکت ها و دفاتر خدمات مسافرتی تمام کشور که دارای یکی از مجوزهای رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یا سازمان حج و زیارت می باشند، برای بهره مندی از تخفیف همکاری می توانند درخواست کاربریشان را برای ما ارسال کنند.

درخواست کاربری ویژه

فرآیند ایجاد کاربری بسیار ساده بوده و به سرعت توسط همکاران ما تکمیل خواهد شد! با فعالسازی، تاییدیه کاربری از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می گردد. به پنل کاربریتان وارد شوید، از تمام امکانات آن استفاده کنید و بلیط ها را با تخفیف رزرو کنید! رزرو پروازها به صورت نقدی از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب بوده و تخفیف ها پیش از پرداخت از مبلغ صورتحساب کسر خواهد شد.

از مزایای خرید نقدی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حذف هزینه های ضمانت نامه و اعتبارات
  • حذف هزینه های حسابداری
  • جلوگیری از سوء استفاده دیگران از حساب کاربری

پس از ارسال درخواست می توانید با 36651160-031 تماس بگیرید یا با ایمیل ticket@AtighGasht.ir مکاتبه نمایید.