پرسش های متداول > چرا ما را انتخاب کنید؟صدها هزار مشتری خشنود و راضی، نتیجه چند سال فعالیت تخصصی ما هستند!

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک

از سه سال پیش نماد اعتماد الکترونیکی یکی از شاخص ترین نشانه ی وب سایت های معتبر ایران شده است. این نماد پس از بررسی دقیق وب سایت، احراز هویت مالکین و مسئولین و در صورت داشتن شرایط از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیک اعطا خواهد شد. با کلیک بر روی این نماد می توانید اطلاعات احراز شده هر وب سایت را مشاهده کنید. این اطلاعات شامل نام ثبت شده، تلفن و آدرس است. برای بررسی اطلاعات ما بر روی نماد اعتماد پایین همین صفحه کلیک کنید.

معرفی خدمات ما در برنامه های تلویزیونی

اطلاعات به روز و دقیق پروازهای سیستمی و چارتری در سراسر کشور

اطلاعات پروازهای این وب سایت به صورت آنلاین از شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی چارترکننده جمع آوری می گردد. پیش از خرید می توانید صحت و دقت اطلاعات پروازها را از طریق تماس با اطلاعات پرواز فرودگاه ها یا آژانس های مسافرتی دیگر بررسی کنید. متناسب با نوع پرواز رزروی، حداکثر تا سی دقیقه پس از پرداخت بلیط ها قطعی شده و با استفاده از رفرنس و شماره بلیط قابل پیگیری می باشد.

امکان بررسی نام مسافرین در لیست پرواز و گرفتن تاییدیه پس از رزرو آنلاین

تاییدیه رزرو پروازهای سیستمی از همان لحظه خرید بلیط از طریق دفاتر مرکزی و فرودگاهی شرکت هواپیمایی برگزار کننده (نه آژانس های مسافرتی) قابل بررسی است. برای این کار کافی است شماره بلیط یا رفرنس رزرو را بخوانید. اما نام مسافرین پروازهای چارتری از دو ساعت قبل از پرواز توسط چارترکننده برای شرکت هواپیمایی ارسال خواهد شد و پیش از آن قابل بررسی نمی باشد. اما جای نگرانی نیست چون در صورت نبود نام مسافر و عدم پذیرش می توانید از گارانتی اعتبار چارترکننده استفاده کنید.

گارانتی اعتبار چارترکننده برای پروازهای چارتری

ما در مرکز خرید بلیط هواپیما به صورت دوره ای با استفاده از تجربه ی خویش و نظرات مسافرین، تامین کنندگان خود را پایش می کنیم. در حذف تامین کنندگان نامعتبر سریع و نسبت به اضافه کردن تامین کنندگان جدید بسیار با دقت هستیم. اما با وجود تمام این بررسی ها اطمینان قطعی از خطاکار نبودن آنها امکان ناپذیر است. به همین دلیل AirplaneTicket.ir برای آرامش خیال مسافرینش اقدام به ارائه خدمت "گارانتی اعتبار چارترکننده" نموده است. اطلاعات بیشتر را در بخش گارانتی اعتبار چارترکننده مطالعه کنید.

پرداخت مبالغ به شرکت خدمات مسافرتی عتیق گشت اصفهان

این وب سایت برای خدمات پرداخت غیرحضوری به مسافرینش با بانک های ملت و سامان دارای قرارداد است. در صفحه پرداخت این بانک ها می توانید نام و نشان ما را به عنوان پذیرنده مشاهده کنید. همچنین اگر کد #191776*4*733* را با تلفن همراه خود شماره گیری کنید نام ثبت شده ی ما در نماد اعتماد الکترونیک یا همان مرکز خرید بلیط هواپیما مشخص خواهد بود.

مجوز رسمی فروش بلیط هواپیما از سازمان هواپیمایی کشوری ایران

این وب سایت زیر نظر شرکت خدمات مسافرتی عتیق گشت اصفهان دارای مجوز رسمی فروش بلیط هواپیما به شماره 3520/100/150/421 از سازمان هواپیمای کشوری فعالیت می کند. همچنین ما برای تامین پروازهای خود طرف قرارداد تمام خطوط هوایی ایران هستیم. لازم به ذکر است که این قراردادها شامل ضمانت های چند صد میلیون ریالی حسن انجام کار می باشد تا در صورت خطا از طرف ما، خط هوایی جبران خسارت کند.

سابقه سه ساله خدمات دهی به 99000+ مسافر

این وب سایت بیشتر از سه سال است که به کاربرانش خدمات دهی می کند و با رضایت، خوشحالی و حمایت مسافرینش توانسته است هر روز به دنبال تلاش و نوآوری برای بهتر شدن و بهترین بودن باشد. همینطور ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا بیشترین پشتیبانی را از خدمات خود داشته باشیم. کارشناسان ما در چند نوبت از ساعت 8:30 صبح تا 12 شب هر روز پاسخگوی تلفنی سوالات و مشکلات شما هستند.