App
AirplaneTicket.ir
airplaneticket.ir
App
FREE - On Cafe Bazaar
نصب

خرید بلیط هواپیما آغاجاری

درباره فرودگاه آغاجاری:

فرودگاه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری فعالیت خود را در سال ۱۳۳۵ آغاز و ماموریتش حمل و نقل کالا و مسافر بین مناطق نفتی گچساران، خارک، اهواز و آبادان بوده و با شروع جنگ تحمیلی و تا پایان آن نیز، در بخش جابه جایی کارکنان نفت و گاز و همچنین انجام پشتیبانی در دوره دفاع مقدس مورد استفاده قرار گرفته است.مراحل باز سازی این فرودگاه در سال 1389 انجام شده است. این فرودگاه در هفته 2 پرواز به مسیر تهران دارد.

فرودگاه
فرودگاه آغاجاری
استان
خوزستان
شهرستان
آغاجاری
کد یاتا
AKW
نوع فرودگاه
داخلی
موقعیت از شهر
شمال غربی
فاصله از شهر
21 کیلومتر
شرکت های هواپیمایی
هواپیمایی کارون
مقاصد پروازی
مسافرین ورودی
0 نفر
مسافرین خروجی
0 نفر
تلفن
06152573669
فکس
وب سایت
ایمیل

برنامه پروازهای آغاجاری:

در حال حاضر اطلاعاتی وجود ندارد

قیمت بلیط هواپیما آغاجاری:

در حال حاضر اطلاعاتی وجود ندارد

شهرشناسی:

آغاجاری شهری در استان خوزستان می باشد، از مناطق نفت خیز ایران می باشد. ساکنین این شهر از اقوام مختلف عرب، ترک، بختیاری هستند. این شهر یکی از بزرگ ترین مناطق نفت خیز جهان است. دمای هوای این شهر در تابستان از 55 هم بیشتر می شود.

غذاهایی که در این طبخ می شود همانند دیگر شهرهای خوزستان می باشد که تعدادی از این غذا ها عبارتند از: قله ماهی، سمبوسه، اوپیوزی(اشکنه)، نافله ی خوزستان، امگشت پلو.از سوغات های آغاجاری می توان به خرما، حصیر بافی و کپوبافی اشاره کرد.

جستجوهای مشابه: بلیط هواپیما مشهد، بلیط هواپیما تهران، بلیط هواپیما کیش، بلیط هواپیما قشم، بلیط هواپیما بندرعباس، بلیط هواپیما عسلویه، بلیط هواپیما اصفهان، بلیط هواپیما شیراز، بلیط هواپیما اهواز، بلیط هواپیما تبریز