App
AirplaneTicket.ir
airplaneticket.ir
App
FREE - On Cafe Bazaar
نصب

خرید بلیط هواپیما کلاله

درباره فرودگاه کلاله:

فرودگاه کلاله فرودگاهی در کشور ایران با کد یاتا KLM و ایکائو OINE است که در شهر کلاله قرار دارد. پس ار راه‌اندازی مجدد این فرودگاه استقبال خوبی صورت نگرفت و از شهریورماه 1396 ضریب اشغال صندلی به کمتر از 50 درصد رسیده به همین علت پروازهای این فرودگاه به صورت موقت تعطیل شد.

فرودگاه
فرودگاه کلاله
استان
گلستان
شهرستان
کلاله
کد یاتا
KLM
نوع فرودگاه
داخلی
موقعیت از شهر
غرب
فاصله از شهر
5 کیلومتر
شرکت های هواپیمایی
مقاصد پروازی
مسافرین ورودی
384 نفر
مسافرین خروجی
384 نفر
تلفن
3800 3544 017
فکس
وب سایت
http://kalaleh.airport.ir/
ایمیل
kalaleh.info@airport.ir

برنامه پروازهای کلاله:

در حال حاضر اطلاعاتی وجود ندارد

قیمت بلیط هواپیما کلاله:

مسیر پروازی قیمت بزرگسال قیمت کودک قیمت نوزاد
از حداقل تا حداکثر از حداقل تا حداکثر از حداقل تا حداکثر
بلیط هواپیما کلاله تهران 2,094,000 ریال 4,850,000 ریال 1,088,000 ریال 2,466,000 ریال 273,000 ریال 548,000 ریال

شهرشناسی:

شهرستان کلاله یکی از شهرستان های ایران در استان گلستان است. شهر کلاله مرکز این شهرستان است. جمعیت شهرستان کلاله در سال ۱۳۸۵، برابر با ۱۵۳٫۲۶۱ نفر بوده‌است. این شهر با چهار هزار و ۹۶۲کیلومتر مربع وسعت در شرق استان گلستان قرار دارد، در این شهرستان علاوه بر عشایر کوچنده اکراد شمال خراسان، حدود ۱۶۰هزار نفر سکونت دارند که ترکیب جمعیتی آن را قوم فارس، ترکمن، کاشمری- خراسانی، کرمانج،سیستانی، بلوچ تشکیل می‌دهند. از قدیمی ترین اقوام در شهر کلاله از قوم اوی زاده می توان نام برد.

از سوغاتی های کلاله می توان به سرغربیلی، حلوای آماج، نان پادرازی، جزحلوا، قالی ترکمن، ابریشم بافی و زیورآلات ترکمنی اشاره کرد. غذاهای سنتی این شهر نیز هلی آش، خورشت ساک، ماش پلو، گوجه آش و بولامه می باشد.

توصیه های گردشگری:

1) زیارتگاه خالد نبی کلاله

در کوه های شمالی قریه گوگجه در بخش مراوه تپه و در محدوده دهستان تمران (تمر قره قوزی) بر فراز ارتفاعات گوگجه داغ، آرامگاه خالد بن سنان (ع) قرار دارد. این زیارتگاه در شمال شرقی شهرستان کلاله در استان گلستان واقع می باشد. این زیارتگاه منسوب به حضرت خالد بن سنان علیه السلام معروف به خالدنبی (ع) است که یکی از اولیا بزرگ و انبیاء دوره فترت بوده و آخرین مبلغ دین مسیح می باشد که مردم را به دین و آیین مسیحیت دعوت می کرده است.

2) چشمه زاو کلاله

چشمه زاو در روستای زاو و نزدیکی گرگانرود از توابع بخش پیشکمر و در فاصله 45 کیلو متری شهر کلاله واقع شده است . این چشمه با آبدهی بسیار زیبا و چشم اندازهای زیبا و در میان یک محوطه جنگلی مصفا قرار گرفته است ، که در ایام فروردین تا پایان تابستان محل استراحت و عزیمت خانوادهاو علاقمندان به طبیعت است.

3) چشمه آقسوی کلاله

جنگل آقسو یکی از زیباترین مکان های تفریحی شهرستان کلاله می باشد این جنگل در شمال شرق شهرستان کلاله و بین روستای چهار مازو و روستای اجن سنگرلی می باشد که در تصاویر ماهواره ای مشاهده می کنید این جنگل دارای چشمه بزرگ و گوارایی است که آب آشامیدنی شهرستان کلاله از این چشمه تهیه می شود.

جستجوهای مشابه: بلیط هواپیما مشهد، بلیط هواپیما تهران، بلیط هواپیما کیش، بلیط هواپیما قشم، بلیط هواپیما بندرعباس، بلیط هواپیما عسلویه، بلیط هواپیما اصفهان، بلیط هواپیما شیراز، بلیط هواپیما اهواز، بلیط هواپیما تبریز