خرید بلیط هواپیما لامرد

بیمه کنسلی پرواز
بیمه اختصاصی کنسلی پرواز
ایرپلین تیکت با بیمه‌کردن پرواز شما اطمینان حاصل می‌کند که علی‌رغم کنسلی پرواز شرکت‌های هواپیمایی، سفر شما محقق می‌شود.
ارائه بلیط جایگزین تا دو برابر مبلغ پرداختی
ضمانت اختصاصی پرواز چارتری
در صورت بروز مشکل، ایرپلین تیکت جهت تهیه بلیط جایگزین، تا دو برابر مبلغ اولیه را بازپرداخت خواهد نمود.
پشتیبانی 42 ساعته
پشتیبانی شبانه روزی
برای ساختن یک تجربه موفق از خرید بلیط آنلاین در تمامی مراحل خرید و به صورت شبانه روزی همراه شما خواهیم بود.

درباره فرودگاه لامرد:

فرودگاه مرز هوايی لامرد یکی از فرودگاه های استان فارس می باشد که در فاصله 120 مایلی ( 193 کیلومتری ) فرودگاه شیراز و شمال شهر لامرد قرار گرفته است. در سال 1356 توسط دولت وقت با توجه به شناسایی و پی بردن به نیاز احداث فرودگاه در منطقه جنوب استان فارس پس از شناسایی موقعیت مناسب عملیات راه اندازی این مجموعه در پهن دشت لامرد آغاز شد. در ابتدای احداث ، این فرودگاه بیشتر به عنوان فرودگاه کمک رسان مطرح بود ولی با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و کمک مردم و تلاش های بی ریا و خالصانه خیرین در طول هفت سال ، فرودگاه لامرد تغییرکاربری داد و به یک پایانه مسافربری تبدیل شد ، اولین نشست و برخاست هواپیما در سال1363 به مقصد شیراز انجام شد که این مسأله سرآغازی بود بر فعالیت های گسترده هواپیمایی در لامرد.

فرودگاه
فرودگاه لامرد
استان
فارس
شهرستان
لامرد
کد یاتا
LFM
نوع فرودگاه
بین المللی
موقعیت از شهر
شمال
فاصله از شهر
5 کیلومتر
شرکت های هواپیمایی
هواپیمایی ایران ایر هواپیمایی ماهان هواپیمایی پویا ایر
مقاصد پروازی
تهران - شیراز
مسافرین ورودی
10,330 نفر
مسافرین خروجی
10,330 نفر
تلفن
07152720093
فکس
وب سایت
https://lamerd.airport.ir/
ایمیل
lamerd.info@airport.ir

برنامه پروازهای لامرد:

مسیر پروازی
شنبه ش
یکشنبه ی
دوشنبه د
سه شنبه س
چهارشنبه چ
پنج شنبه پ
جمعه ج
بلیط هواپیما تهران لامرد
بلیط هواپیما شیراز لامرد

قیمت بلیط هواپیما لامرد:

مسیر پروازی قیمت بزرگسال قیمت کودک قیمت نوزاد
از حداقل تا حداکثر از حداقل تا حداکثر از حداقل تا حداکثر
بلیط هواپیما لامرد شیراز 891,000 ریال 7,288,000 ریال 487,000 ریال 3,684,000 ریال 153,000 ریال 791,000 ریال
بلیط هواپیما لامرد تهران 3,461,000 ریال 7,991,000 ریال 2,617,000 ریال 6,015,000 ریال 410,000 ریال 863,000 ریال

شهرشناسی:

لامِرد یکی از شهرهای استان فارس است. این شهر مرکز شهرستان لامرد می‌باشد و با مساحت 3932 كيلومتـرمربع درفاصله 446 کيلومتری از مـرکز استان در جنوبـی ترين نقطه استان فارس و همجوار با دو استان هرمزگان و بوشهر واقع شده است. شهرستان لامرد از شمال با شهرستان لارستان از جنوب و شرق با استان هرمزگان، از جنوب غرب با شهرستان مهر و استان بوشهر همسايه می باشد. درشرق این شهرستان محله ی چاه قائدی قرار دارد. این شهر در سال‌های اخیر به دلیل اکتشاف ذخایر گاز شیرین آن، به همراه عسلویه، در حال توسعه بوده است. علاوه بر این پالایشگاه گاز پارسیان مهر که در حوزه شهرستان مهر می‌باشد، در جوار اتوبان لامرد به شهرستان مهر احداث شده‌است. شباهاتی از نظر لهجه با لهجه بوشهری و زبان لری وجود دارد. مردم بخش اشکنان نيز از لهجه خاص خود که مشابه با لهجه مردم لارستان است استفاده می کنند. 100درصد جمعيت اين شهرستان را مسلمانان تشکيل می دهند که 95 درصد آن شيعه و 5 درصد اهل تسنن هستند.

از صنایع دستی این شهر، گلت بافی، حصیر بافی، خورجین بافی، طناب بافی، گلیم بافی، خوس بافی، زنبیل بافی و عبا بافی می باشد و غذاهای محلی این شهر عبارتند از گریزه، رنگینک، جلاب و ماجون.

هتل های پیشنهادی:

هتل های پیشنهادی کیفیت فاصله از فرودگاه تلفن آدرس
قصر امیریه 5 کیلومتر 07152723081 لامرد، میدان امام، بلوار شاهد

توصیه های گردشگری:

1) آبگرم لامرد

استخر آبگرمی در فاصله 30 کیلومتری شهر لامرد و در قسمت شمال شرقی، درمیان نی زارها و باتلاقها منطقه ای به نام «اوباد» قرار گرفته است. درکنار این استخر مقبره امامزاده «بی بی بانو» از نوادگان امام موسی کاظم (ع) (مقبول روایات مردمی) قرار گرفته که بر اهمیت و قداست این منطقه افزوده است. مردم شهرهای اطراف و حتی کشورهای ساحلی خلیچ فارس از گذشته تا به حال برای معالجه امراض گوناگون خود را به این مکان می رسانند. تجربه ثابت کرده که آبگرم لامرد برای معالجه بسیاری از بیماریهای جسمی مؤثر و مفید واقع می شود.

2) روستای ترمان

ترمان روستایی در۱۰ کیلومتری شهر لامرد از توابع دهستان ترمان شهرستان لامرد و در جنوب استان فارس در جنوب ایران واقع شده‌است. از مراکز دیدنی این روستا می‌توان به بنای زیبای قلعه باستانی که در مرکز این روستا قرار دارد اشاره کرد که مربوط به حدوداً ۴۰۰ سال پیش می‌باشد از دیگر مراکز دیدنی این روستا می‌توان تنگ ترمان را نام برد که این تنگه در زمانهای قدیم به دلیل برخورداری از اب و هوای مناسب و آب زیرزمینی فراوان محل سکونت بوده و مردم این تنگ به کاشت درخت نخل و گندم مشغول بوده‌اند که هنوز قناتها وآسیابها این منطقه پا برجاست و همچنین درختانی از قبیل انار، سیب ترش، زردآلو و لیمو ترش در این محل موجود می‌باشد.

3) مسجد علی­خان

از دیگر بناهای دوره قاجاریه اشکنان مسجد علی­خان است. این مسجد دارای تزیینات زیبای گچبری در ایوان و شبستان می­‌باشد. سقف چوبی مسجد با نقاشی تزئین شده و دارای دو شبستان است که شبستان دوم آن در قسمت زیرین حیاط و شبستان دوم آندر قسمت زیرین حیاط و شبستان اصلی واقع شده است. در ضلع غربی و کنار مسجد، حمام علی­خان قرار دارد.

مشاهده تمام مطلب